0535 515 15 41
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Ugr İnşaat Hakkında

Afyonkarahisar Afyon Kocatepe Üniversitesi kampüsü karşısında erenler mahallesinde bulunan yatırımınıza değer katacak projelerimiz 2010 yılından itibaren siz değerli dostlarımıza hizmet vermektedir. 2010 yılından itibaren bitirmiş olduğumuz 750 adet dairenin satışlarını tamamlayıp daire sahiplerine kira garantisi ile teslim edilmiştir. Üniversite kampüsünün 50.000 öğrenci kapasitesi ile kira gelirleri 800 TL ile 1.500 TL arasında değişmektedir.

Şirketimiz yapılacak binaların %70’ini temelden al kampanyası ile sizleri de memnun edecek fiyatlar ile kar ettirmektedir. Aynı zamanda uzman kadromuzla beraber Erenler bölgesinde bulunan iki ayrı emlak danışmanlık ve satış ofıslerimiz bulunmaktadır. Şirketimizin bünyesinde bulunan Yurdum Akü erkek öğrenci yurdu şirket binamızdır.

Misyonumuz

  • Dayanıklı yapılar
  • Güven ve samimiyet
  • Güleryüzlü hizmet
  • Zamanında teslim

Vizyonumuz

Geleceğin güvenli yapılarını inşa etmek için gelecekten ilham alıyoruz.

Firma Tarihçesi

Ugr inşaat ticari hayata 1996 yılında atılmıştır. inşaat sektöründe faaliyet gösteren genç ama geçmişteki 1996 yılında tarım hayvancılık, 20001i yıllarda taşımacılık ve toptan fabrikalar için sebze meyve tedarikçiliği ile değişik sektörlerden elde ettiği ticari birikimlerini 2010 yılında öğrenci yurtlarına ve inşaat sektörü için aktaran bir kuruluştur. Ugr inşaat, başarılarının yanında; toplum yararına olacak bütün sosyal sorumluluk projelerinde; üretmeye ve var olan projelerde de yer almaya özen göstermektedir. Olumlu gelişmelerin devamıyla, başta Türkiye olmak üzere tüm dünya ülkeleriyle birlikte barış, refah ve huzur dolu günler yaşayacağımız ve yine tüm çalışanlarımaın katkılarıyla, kalıcı başarılarımızla adımızdan söz ettirerek mutlululdan paylaşacağımız bir gelecek olması temennisiyle… Sevgi ve saygılarımızla

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1